?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Створено Громадську раду МАСПН (Україна)
Офіційна символіка УВ МАСПН
iapss_ukraine
Громадська рада

Відтепер при МАСПН (Україна) діятиме Громадська рада.

Вона являтиме собою інститут за участю представників громадськості, з членами якого молоді політологи зможуть консультуватися з актуальних питань діяльності МАСПН (Україна).

До Громадської ради ввійдуть почесні та відомі громадські та державні діячі, які всіма силами ратують за справу молодих політологів. Це можливість закріпити дружні стосунки, що склалися з даними особами та розширити співробітництво. Громадська рада стане не лише потужним консультаційним центром, а й засобом передачі молодим політологам досвіду громадської діяльності та взаємодії з державними структурами, розширення їхніх академічних контактів.

Окрім консультаційних функцій, Громадська рада буде залучена до процесу прийняття рішень щодо діяльності асоціації. А саме: Громадська рада матиме право вето на всі рішення МАСПН (Україна), окрім виборів Виконавчого Комітету.

Члени Громадської ради обиратимуться Загальним зібранням МАСПН (Україна), що, відповідно до наших принципів, забезпечить реальний вплив усіх колективних членів українського відділення асоціації. Відповідно, членами Громадської ради також можуть стати представники різних областей України.

Станом на червень 2013 року до Громадської ради МАСПН (Україна) входять:


  • проф. Цвих В. Ф. – Голова науково-методичної комісії з політології при МОН України, завідуючий кафедри політології КНУ імені Тараса Шевченка, доктор політичних наук;

  • проф. Яковлев Д. В. – Декан факультету правової політології та соціології НУ «Одеська юридична академія», доктор політичних наук;

  • PhD. Андреас Умланд – лектор DAAD, доцент кафедри політології НУ «Києво-Могилянська Академія».

Віра Бушанська